Usługi księgowe dla spółek

Odpowiedzialność Waszej spółki w Naszych rękach

Inpensa Biuro Rachunkowe to oferta kompleksowych usług księgowych skierowana do działających przedsiębiorstw, które szukają profesjonalnego wsparcia w zakresie regulacji podatkowych i prawnych. Zespół naszych ekspertów tworzy grupa doświadczonych specjalistów w dziedzinie finansów, administracji i prawa. Oferujemy szereg rozwiązań, wspierających Państwa w kwestii kompleksowej księgowości spółki. Zabezpieczymy interesy spółki, przejmując również opiekę kadrowo-płacową. To odciążenie pozwoli Państwu na uporządkowanie kwestii administracyjnych, a jednocześnie zredukuje koszty związane z zatrudnieniem własnego księgowego.

Nasza oferta dla spółek koncentruje się na:

  • obsłudze i doradztwie księgowym,
  • doradztwie i rozliczeniach podatkowych,
  • prowadzeniu rejestrów VAT, PIT, CIT,
  • doradztwie gospodarczym,
  • sporządzaniu sprawozdań, ewidencji i dokumentów dot. środków trwałych, przychodów i rozchodów,
  • wyprowadzania zaległości księgowych.

Zakres obowiązków naszego biura zawsze dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań Klienta, dając mu pełne wsparcie w zakresie księgowości dla spółek. Ceniąc Państwa czas, oferujemy dogodną współpracę, prowadzoną za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej lub mailowej. Przekazane nam dokumenty i tym samym powierzenie tajemnicy finansowej Państwa firmy, obejmujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Naszą współpracę opieramy na partnerstwie, dlatego będą mieli Państwo poczucie, iż nasz zespół jest częścią Państwa spółki, na którym zawsze będziecie mogli polegać.

Oferta Inpensa Biura Rachunkowego skierowana jest również do dopiero powstających przedsiębiorstw. Przejmiemy kwestię rejestracji spółki i przeprowadzimy Państwa przez każdy z etapów jej powstawania. Zapewniamy księgowość we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Oferujemy pełne przejęcie reprezentacji firmy, przed organami podatkowymi i urzędami.

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...