Usługi księgowe dla Jednoosobowej Działalności Gospodarczej

Dostępne u nas usługi księgowe dla JDG:

 • książka przychodów i rozchodów (KPIR),
 • pełna księgowość (księgi handlowe),
 • karta podatkowa i ryczałt,
 • rozliczanie najmu,
 • prowadzenie rozliczeń z tytułu podatku VAT,
 • sporządzanie i składanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych CIT,
 • sporządzanie i składanie miesięcznych i rocznych deklaracji podatkowych PIT,
 • sporządzanie sprawozdań finansowych – bilans roczny,
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
 • opracowanie sprawozdań GUS.

Dodatkowo oferujemy dla firm:

 • wyprowadzanie zaległości podatkowych,
 • wyprowadzanie zaległości ZUS,
 • opracowanie zakładowego planu kont,
 • opracowanie polityki rachunkowości.

Biuro Rachunkowe Inpensa może być przedstawicielem firmy podczas kontroli podatkowej. Prowadzimy księgowość dla JDG na najwyższym poziomie.

Rozwijaj swój biznes, obsługę księgowości przekaż nam


Inpensa Biuro Rachunkowe to kompleksowa oferta dla jednoosobowych działalności gospodarczych, zapewniająca pełne wsparcie księgowości. Z myślą o małych jednostkach przedsiębiorczych przygotowaliśmy ofertę prowadzenia ksiąg handlowych, sprawozdań finansowych, ewidencję i rozliczanie deklaracji podatkowych. Oferta naszego biura rachunkowego we Wrocławiu przewiduje także reprezentację Państwa przed organami podatkowymi i instytucjami finansowymi, jak również doradztwo doświadczonych specjalistów w zakresie prawa i rachunkowości.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, oferujemy kompleksową obsługę księgową prowadzoną za pośrednictwem korespondencji mailowej i tradycyjnej. Forma tej współpracy zrodziła się z potrzeby komfortu i sprawności usługi. Wybierając usługę naszego biura księgowego, otrzymują Państwo kompleksowe wsparcie i obsługę kadrowo-płacową. Inpensa Biuro Rachunkowe bierze pełną odpowiedzialność za prowadzenie dokumentacji Państwa przedsiębiorstwa, dobierając przy tym, jak najlepsze usługi księgowe dla firm. Przekazane nam dokumenty, i tym samym powierzenie tajemnicy finansowej Państwa firmy, obejmujemy ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej. Księgowość dla JDG we Wrocławiu nigdy nie była tak wygodna i przejrzysta.

Księgowość JDG – profesjonalne usługi na najwyższym poziomie


Usługi księgowe dla JDG pomagają usprawnić pracę przedsiębiorstwa. Profesjonalna obsługa księgowa to także kontrola nad wydatkami, prawidłowo prowadzone księgi rachunkowe i pewność działań zgodnych z obowiązującym prawem, które często się zmienia i wymaga ciągłego śledzenia. Nasze biuro prowadzi także pełną księgowość – szczegółową ewidencję w firmie.

Naszą ofertę kompleksowej obsługi księgowej we Wrocławiu i profesjonalnych usług rachunkowych kierujemy również do osób, które stoją przed faktem rejestracji swojej działalności. Przeprowadzamy przez wszystkie formalności, doradzając najkorzystniejsze modele rozliczeniowe, dostosowane do Państwa potrzeb i oczekiwań. Eksperci budujący zespół Inpensa, będą z Państwem przez cały proces zakładania i rejestrowania działalności, począwszy od wypełnienia formularza wstępnego w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej.

Ponadto:

 •  doradzimy, który podatek dochodowy będzie dla Państwa najkorzystniejszy,
 •  zgłosimy nową firmę do ZUS,
 •  w przypadku VAT, zgłosimy dokumenty do właściwego US.

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...