Obsługa kadr i płac – outsourcing kadrowo-płacowy – Wrocław

Usługi kadrowo-płacowe dla firm

Biuro Rachunkowe Inpensa Wrocław oferuje kompleksowe prowadzenie wszystkich spraw związanych z zatrudnieniem pracownika oraz rozliczeniem składek ZUS. Skorzystaj z outsourcingu płac oraz outsourcingu kadrowego we Wrocławiu i ciesz się profesjonalną obsługą w zakresie kadr i płac.

 

Do zadań naszej obsługi kadrowo-płacowej należy:

 • zatrudnienie pracownika na podstawie umowy o pracę,
 • zatrudnienie pracownika na podstawie umowy zlecenia bądź umowy o dzieło,
 • sporządzenie niezbędnej dokumentacji kadrowej przy zatrudnieniu pracownika,
 • prowadzenie teczek personalnych pracowników,
 • prowadzenie kartotek czasu pracy oraz urlopów (bieżące monitorowanie),
 • nadzór nad badaniami lekarskimi oraz szkoleniami BHP (bieżące monitorowanie),
 • sporządzenie list płac wraz z wszystkimi częściami składowymi,
 • naliczanie wynagrodzeń chorobowych,
 • prowadzenie kartotek wynagrodzeń dla pracowników,
 • sporządzanie pozostałej dokumentacji typu zaświadczenie o zarobkach na życzenie klienta,
 • sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych pracownika oraz członków jego rodziny ZUS ZUA,
 • sporządzanie deklaracji rozliczeniowej ZUS DRA za właścicieli oraz pracowników,
 • sporządzanie deklaracji miesięcznych ZUS RMUA,
 • sporządzanie dokumentacji związanej z ustaniem stosunku pracy,
 • sporządzanie dokumentacji wyrejestrowania pracownika oraz członków jego rodziny ZUS ZWUA.

Dodatkowo oferujemy obsługę kadrową dla firm:

 • opracowanie regulaminu pracy i regulaminu wynagrodzenia,
 • sporządzanie korekty ZUS za okres przed wzajemną współpracą,
 • przygotowywanie dokumentów dla organów kontrolujących oraz wyjaśnienie ewentualnych rozbieżności i dokonywanie stosownych korekt (w przypadku kontroli ZUS, Inspekcji Pracy).
Biuro Inpensa, oferujące także usługi księgowe we Wrocławiu, może być przedstawicielem firmy podczas kontroli ZUS i Inspekcji Pracy.

Kadry i płace – zajmiemy się sprawami pracowników


Inpensa Wrocław to zespół specjalistów, którzy doskonale znają zarówno prawo pracy, jak i prawo cywilne. Stale czuwają nad nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi warunków zatrudniania czy wypłacania wynagrodzeń. Korzystając z naszych usług kadrowo-płacowych, uniknąć można niechcianych błędów i nieprzyjemności związanych z niewywiązaniem się z obowiązków prawnych. Pomagamy także w zatrudnianiu pracowników i prowadzimy ich teczki personalne.

Odpowiednia obsługa kadrowo-płacowa to gwarancja kompletnej dokumentacji, bezbłędnych obliczeń, terminowości i prawidłowego rozliczania czasu pracy. Dokładamy wszelkich starań, aby usługi prowadzenia kadr oraz obsługa płacowa świadczone były na najwyższym poziomie. Dbamy o zadowolenie naszych klientów, odciążając ich z wielu obowiązków urzędowych. Obsługa kadr i płac jeszcze nigdy nie była tak wygodna i prosta!

Outsourcing kadr i płac we Wrocławiu – czy to dobre rozwiązanie dla mojej firmy?


Coraz częściej można spotkać się z sytuacją, w której przedsiębiorstwo zleca określone działania firmie zewnętrznej. Jest to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy. Outsourcing kadr i płac we Wrocławiu, świadczony przez biuro Inpensa, pozwala także na maksymalizację zysków. Doświadczeni specjaliści wykorzystują swoją wiedzę i umiejętności do wykonywania usług kadrowo-płacowych na najwyższym poziomie. Zlecenie tych działań naszemu biuru to pewność dobrego funkcjonowania Państwa działalności.

Outsourcing płac we Wrocławiu to szansa na prowadzenie efektywnej administracji w firmie. Jest to bezpieczna forma obsługi kadrowo-płacowej, która ogranicza możliwość wypłynięcia danych osobowych pracowników. Dodatkowo wszelkie kontrole urzędowe mogą być przeprowadzane w obecności specjalisty zajmującego się outsourcingiem kadrowym lub płacowym, co skutecznie redukuje ryzyko wykrycia nieprawidłowości.

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...