Przenieś do nas swoje usługi

Inpensa Biuro Rachunkowe to długoletnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości zarówno dla małych, jak i dużych przedsiębiorstw. Naszą pracę opieramy na przejrzystych zasadach, by móc profesjonalnie wspierać Twój biznes. Stajemy na wysokości zadania, oferując księgowość dla wymagających, podążających za klarownymi i jednocześnie efektywnymi rozwiązaniami.

Dlaczego warto przenieść do nas księgowość Twojej firmy?

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy stawiają na nowoczesne narzędzia, dzięki temu praca z nami jest szybka i bardzo prosta.  W pełni odciążamy Cię z zadań rachunkowości, jakie stawia przed Tobą prowadzenie przedsiębiorstwa. Nie tylko współpraca z nami jest przejrzysta, ale również przeniesienie usług, w tym obsługi kadrowo-płacowej.

Chcesz przenieść do nas Twoją księgowość? Wykonaj skany dokumentów i prześlij je na naszą skrzynkę wraz z wytycznymi, czego od nas oczekujesz. Po wstępnej weryfikacji dokumentów skontaktujemy się z Tobą, w celu omówienia szczegółów i doprecyzowania Twoich oczekiwań.

Od tego momentu, powierzając nam kompleksową opiekę nad księgowością i rachunkowością, oferujemy również reprezentowanie Cię w urzędach i instytucjach. Będziemy regularnie raportować o wykonywanych pracach, tak byś miał pewność profesjonalnej opieki księgowej.

 

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...