Promocje

NOWA FIRMA –  oferta dla nowych przedsiębiorców

W okresie pierwszych 2 miesięcy rabat nawet do 50% od ustalonej stawki za obsługę, w zależności od zakresu i rozmiaru planowanej działalności.

POLEĆ „NAS” ZNAJOMYM – oferta skierowana do dotychczasowych Klientów –  oferta dla nowych przedsiębiorców

Każdy Klient, który poleci nasze biuro innemu przedsiębiorcy, z którym podpiszemy umowę o współpracy, może liczyć na atrakcyjną zniżkę – za miesiąc obsługi zapłaci złotówkę!

 

KLIENT przez INTERNET – dla nowych Klientów

Nowi Klienci, którzy podpiszą umowę deklarując, że dotarli do biura przez stronę internetową otrzymają 2 miesięczny rabat 50% od stawki ustalonej w umowie.

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...