O nas

Biuro Rachunkowe Inpensa swoją ofertę kieruje do osób fizycznych, jak i osób prawnych, małych, średnich i dużych firm oraz przedsiębiorstw. Celem naszego biura rachunkowego jest przede wszystkim profesjonalne świadczenie usług na rzecz Klientów, dlatego też ciągle podnosimy kwalifikacje. Nasze biuro rachunkowe pracuje w oparciu o licencję MF oraz posiada obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Wieloletnie doświadczenie zawodowe umożliwia zaoferowanie Państwu kompletnych usług księgowych od Ryczałtu do Ksiąg Handlowych. W razie zgłoszenia takich potrzeb, jesteśmy w stanie kompleksowo poprowadzić Państwu gospodarkę magazynową. W ramach usług kadrowych proponujemy Państwu pełną obsługę kadrowo-płacową.

Inpensa – pomagamy, doradzamy. Staramy się być biurem rachunkowym, które jest elastyczne, które jest partnerem biznesowym. W szczególny sposób podchodzimy do każdego Klienta. Staramy się tak poprowadzić nasze działania finansowo-księgowe i kadrowe, aby Klient mógł zajmować się tylko zarabianiem pieniędzy, nie myśląc o zawiłym systemie podatkowym.

Nasze usługi

Prowadzenie Książki Przychodów i Rozchodów

Prowadzenie Księgi Handlowej

Prowadzenie Karty Podatkowej i Ryczałtu Ewidencjonowanego

Prowadzenie Kadr i Płac

Elektroniczny obieg dokumentów

Dodatkowe usługi

Kontakt

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

 

Nowoczesne i wygodne usługi księgowe oraz podatkowe we Wrocławiu. Rzetelne biuro rachunkowe.

 

Dane kontaktowe

Adres

ul. Tadeusza Boya-Żeleńskiego 24
51-160 Wrocław

Telefon

Ostatnio na blogu
Jakie ulgi podatkowe Ci przysługują?

W polskim prawie ulgi podatkowe są przewidziane w przepisach prawa podatkowego. Są to głównie obniżki i zwolnienia z płacenia podatku, których odliczenie powoduje zmniejszenie wysokości podatku lub podstawy opodatkowania. W Polsce wyróżnia się m.in. ulgi rodzinne, z...

Proces rejestracji spółki – krok po kroku

Działalność gospodarcza w Polsce może być prowadzona w postaci różnych form prawnych. Osoby planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej najczęściej rozważają dwie możliwości. Wybór jest między jednoosobową działalnością gospodarczą a spółką z ograniczoną...